Зелена кухня з клену

Кухня з масиву деревини в будинку у передмісті Києва.

Приміщення 42 м2.
Параметри виробу (В*Ш*Г), мм: 2900*5400*2200.
Довжина по фасаду, мм: 7200.
Корпус: ЛДСП Egger.
Фасади: рамкові з масиву клену
Покриття : від Adler Lacke.
Фурнітура: BLUM від VidaLux
Наповнення: шухляди tandembox, карго, цокольні шухляди, підіймальні механізми
Вартість м/п, грн: 62800.
Загальна вартість проєкту без техніки : 13500 евро.

Почалось все з цієї картинки з Pinterest.

Мабутній замовник питає: «Зможете кухню в такому стилі зробити?».

А ми йому: «Звичайно зможемо!»

В першу чергу спеціально для цього проєкту розробили фасади, які сподобались всім причетним.

Наступним кроком була вже розробка дизайну та конструкції самої кухні. Тут були враховані всі вимоги до зовнішнього вигляду, ергономіки та зручності та додано корисні елементи, які, чомусь, трапляються нечасто при замовленні кухонь.

Добір матеріалів та кольорів не менш відповідальний етап, ніж планування конструкції. Ми запропонували замовнику фасади майбутньої кухні виготовити з масиву клену, як в традиційних меблевих ательє Европи. А корпус — з якісного та практичного ЛДСП Egger.
Древесина
За допомогою фахівців нашого партнера Адлер ми дібрали кольори для фасадів. Подивіться, як підкреслює яскравий трав’яний колір корпусу шляхетний темно-зелений фасадів! І все це гармонійно поєднується з ошатними скляними фасадами з рамками кольору айворі (ivori).
Цікавинкою цієї кухні стали шухляди замість цоколю. Чомусь у нас рідко використовують простір між ніжками підлогових модулей. Але ж це додаткове місце для зберігання кухонного приладдя! Напрямні для цокольних шухляд звичайно ж Blum від Vida Lux. Вони дозволяють настільки точно встановити шухляди, що ніхто не здогадається, що це не цоколь.

Ось така пречудова зелена кухня у нас вийшла!

Шафа-колона з нишею під великий холодильник, багато зручних шухляд, карго навколо духової шафи. Особливо ошатно виглядають горішні світлі секції-вітрини в поєднанні з темними підлоговими модулями.

Оставьте комментарий